Wedos WordPress

Je Wedos hosting vhodný pro provoz WordPressu?

Wedos je jedním z nejpopulárnějších poskytovateů hostingu (nejen) pro redakční systém WordPress. O tom svědčí mimo jiné i statistická čísla, podle kterých na Wedosu hostuje přes 20 % všech českých webů. Jejich tarif Wedos NoLimit je navíc plně optimalizovaný pro provoz redakčního systému WordPress. Níže si zodpovíme všechny důležité otázky, které pravděpodobně zákazník Wedosu řeší v souvislosti s WordPressem.

Lze najít srozumitelný WordPress návod přímo pro Wedos?

Samozřejmě. V našem článku najdete kompletní videonávod, určený naprosto všem. Návod do detailu ukazuje postup zakládání WordPress webu od úplného začátku, až po závěrečné kroky. Vše na příkladu Wedosu. Budete-li dodržovat jednotlivé kroky, hravě celým postupem projdete.

sleva 50 %
Wedos kupon
Wedos Webhosting
Nejprodávanější webhosting v ČR se slevou 50 % - Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.
Nejprodávanější webhosting v ČR se slevou 50 % - Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Show Less

Navíc, tento kompletní WordPress tutorial Vám velmi pomůže i v případě, že váháte, jak založit WordPress blog nebo osobní webovou prezentaci, ale zatím jste se neodhodlali ke konkrétním krokům. Návod je uzpůsobený přesně tak, aby jej pochopili i nezasvěcení uživatelé, aby šlo jednotlivé kroky snadno napodobit a v průběhu relativně krátké doby sestavit vlastní on-line projekt.

Jsou k dispozici ještě další informace k Wedos WordPress?

Jedním z nejrozsáhlejších zdrojů je portál MojeWebovka.cz, shrnující důležité informace k provozu WordPressu na Wedosu. Nechybí ani témata jako – zabezpečení, zakládání blogu, SEO, jiné hostingy atd.

Z vlastních zkušeností doporučujeme vyhledávat také na Youtube.com, kde je k dispozici spousta věcných videí k tématu.

Jak na instalaci Wedos WordPress? (konkrétní postup)

Pokud hledáte odpověď na to, jak provést instalaci WordPressu v administraci Wedosu, jste na sprvávném místě. Postup je jednoduchý a zvládnete ho v pár následujících krocích:

  1. přihlašte se do Vašeho zákaznického účtu na Wedosu
  2. v horním menu následně zvolíte položku Hostingové služby -> Webhosting,
  3. z výběru webhostingů zvolíte název toho Vašeho,
  4. no a v levém menu hostingu již zvolíte Instalátor aplikcí a z výběru všech aplikací zvolíte WordPress
  5. následně jen projdete jednotlivými kroky nastavování parametrů instalace a spustíte ji

Pro maximální zjednodušení celého postupu si pusťte následující video, které jednotlivé kroky prakticky shrnuje a ukazuje.

Jak na výběr šablon pro WordPress?

Pokud řešíte výběr šablony pro redakční systém WordPress, jistě jste zaznamenali, že dostupných šablon je k dispozici nepřeberné množství – od těch základních (a zpravidla bezplatných) až po ty placené (obvykle prémiové šablony, které nabízí více možností). Běžný uživatel se pak v nabídce může relativně snadno ztrácet, a stejně tak pro něj může být obtížné tzv. oddělit zrno od plev…čili vybrat tu nejlepší šablonu pro WordPress.

  • V prvé řadě je potřeba si vybrat důvěryhodný e-shop, kde šablony nakupujete. Z našich vlastních zkušeností můžeme vřele doporučit ThemeForest – jeden z nejserióznějších mezinárodních obchodů, který sdružuje ty nejkvalitnější šablony za relativně dostupné ceny. Právě zde můžete najít některé z námi ověřených šablon, které vřele doporučujeme – tedy např. Avada, anebo The Seven.
  • Co se pokročilejších systémů na tvorbu webových stránek ve WordPressu týká, vřele doporučujeme zavedené a léty prověřené velikány DIVI, anebo BRIZY.

Sleva 50 % na Wedos hosting

Máme pro Vás kupon, který můžete využít jako 50% slevu na objednávku Wedos hostingu. Můžete si ho tak snadno pořídit za poloviční cenu, a to se vyplatí 🙂 Věříme, že Vám kupon udělá radost! Kupon zadáte do určeného pole, přímo v průběhu procesu objednávání. Veškeré další slevy a akce pak najdete v sekci Wedos slevový kupon.

Ukázka použití slevového kódu v průběhu objednávky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *