Wedos slevový kupon: aktuální kódy pro Vás

O společnosti Wedos

Z podzámčí v Hluboké nad Vltavou do celého světa. Příběh firmy Wedos by se dal shrnout do několika málo slov – a přesto velmi silného příběhu. Malá firma z měnšího jihočeského města, která se postupně rozrostla do celého světa a vybudovala si tam zasloužený respekt, který je dodnes trnem v oku různým konkurentům. Všechno to začalo před více než 10 lety, a to v roce 2010. Josef Grill tehdy založil společnost Wedos, a to s cílem vybudovat jedničku ve svém oboru. To se nakonec stalo v průběhu pouhých 31 měsíců (2013), které Wedosu stačily k tomu, aby získal pozici největšího poskytovatele webhostingu v České republice a směle dál pokračoval ve výzkumu, vývoji a filosofií inovátorství. Jedním z posledních úspěšných produktů společnosti je služba Wedos Website, která denně zjednodušuje život tisícům zákazníků. Máme pro Vás aktuální slevové kupony na různé služby od Wedosu. Díky nim si můžete užít 50% slevu, a služby tak využívat doslova za hubičku.

Už v období počátku Wedosu přišel sám jeho zakladatel, Josef Grill s veřejným slibem směrem ke stávajícím a budoucím zákazníkům Wedosu. Prohlásil, že po celou dobu, kdy bude většinovým akcionářem Wedosu, budou domény prodávány za nákupní ceny. Sami se můžete přesvědčit o tom, že i dnes, po bezmála 10 letech, Wedos stále prodává domény, a konec konců i webhostingy za jedny z nejlevnějších cen na trhu.

Pokud stále váháte, zda si pořídit hosting od Wedosu, doporučujeme si přečíst naší upřímnou recenzi Wedos sepsanou na základě osobních zkušeností.

Wedos slevový kupon – současné akce na služby

Na tomto místě jsou k dispozici všechny funkční a pravidelně aktualizované slevové kupony, které pro Vás náš tým připravuje.

Wedos kupon sleva 50 %
Wedos Webhosting
Nejprodávanější webhosting v ČR se slevou 50 % - Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7.
Nejprodávanější webhosting v ČR se slevou 50 % - Profesionální webhosting, který je 100% na SSD a s podporou 24/7. Show Less
WN232OVSAN
Wedos kupon sleva 50 %
Wedos WebSite
Editor webových stránek WEDOS WebSite se slevou 50 % - Snadná tvorba profesionálních stránek, 450+ šablon a bloků, ceníky, formuláře, ... Web doslova...Show More
Editor webových stránek WEDOS WebSite se slevou 50 % - Snadná tvorba profesionálních stránek, 450+ šablon a bloků, ceníky, formuláře, ... Web doslova na pár kliknutí. Show Less
WS232KYG40
Wedos kupon sleva 50 %
Wedos Domény
50% sleva na registraci domén (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN)
50% sleva na registraci domén (.EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN) Show Less
DM232INQ3U
Wedos kupon sleva 25 %
Wedos Disk
25% sleva na některý z tarifů služby Wedos Disk, která slouží k soukromému a zabezpečenému ukládání souborů
25% sleva na některý z tarifů služby Wedos Disk, která slouží k soukromému a zabezpečenému ukládání souborů Show Less
WD232HCKLY

Jak použít slevový kupon Wedos?

Nejprve si jednoduchým kliknutím zkopírujete jeden z našich kódů na Vámi požadovanou službu. Poté se kliknutím na tlačítko níže „Jít na slevu“ přesunete do objednávky služby, kde kód použijete. Pravděpodobně bude již předvyplněný.

Wedos slevový kupon na objednávku hostingu No-Limit

Pokud si objednáváte Webhosting No-Limit, stačí si zkopírovat odkaz výše, přejít tlačítkem “objednat hosting” přímo na stránku objednávky, kde kód zadáte v první fázi objednávky. Celý postup použití slevového kuponu je jednoduchý.

Wedos slevový kupon na objednávku domény

Pokud si objednáváte doménu .EU, .ONLINE, .STORE, .TECH, .SITE, .WEBSITE, .SPACE, .FUN, stačí si zkopírovat odkaz výše, přejít tlačítkem “objednat doménu” přímo na stránku objednávky, kde kód zadáte v její první fázi.

Wedos slevový kupon na objednávku Website

Pokud si objednáváte službu Wedos Website, stačí si zkopírovat odkaz výše, přejít tlačítkem “objednat Website” přímo na stránku objednávky, kde kód zadáte v její první fázi.

Jsou kupony vždy aktuální, budou fungovat?

Samozřejmě, naše kupony jsou přehledně na jednom místě a pravidelně je aktualizujeme. Proto se nemusíte bát, že by je nebylo možné využít, anebo nastal jiný neočekávaný problém.

Lze kontaktovat podporu Wedosu s dotazem na služby?

Ano, podpora Wedosu má několik forem – jednak klasický kontaktní formulář a fórum Wedos Help, ale také oblíbený zákaznický chat či rozsáhlá znalostní báze (KB).

  • znalostní báze – on-line zdroj informací k různým tématům
  • kontaktní formulář – zákazník zadá dotaz do formuláře na Webu
  • fórum Wedos Help – rychlá podpora profesionálů Wedosu, ale i zkušených zákazníků
  • zákaznický chat – přímá komunikace se zaměstnancem podpory